1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

youtubevkfboktw

Image 1

Спортивно-оздоровчий Клуб «СВ»

04 травня 2011

Запрошуємо фанатів, любителів та всіх бажаючих!

До Вашим послуг:


БЕСЕЙН «КАЛІПСО»

 • 4 дорожки довжиною 25 м.
 • Дві дорожки глибиною 1м 60 см, ще дві — по 1м 40 см.
 • Сучасна система очистки (кварцування та іонізація)
 • кондиціювання
 • підлога з підігрівом
 • енергозберігаючі вікна
 • вишуканий дизайн та музичний супровід

Басейн працює без вихідних з 7:00 до 22:00

 • Час перебування у басейні 45 хвилин
 • Початок останнього відвідування о 21:00
 • У басейні постійно працюють інструктори, які за бажанням відвідувачів проводять індивідуальні заняття з плавання, консультують, дають поради і допомагають.

Аквааеробіка

 • 3 рази на тиждень проводяться заняття для майбутніх мам «Аквамама»
 • 2 рази на тиждень проводяться занятия з аквааеробіки: три групи займаються в ранковий час і п'ять — в вечірній
 • Аквааеробіка проводиться з використанням сучасного інвентарю (акваремені, акваперчатки, нудли, поплавки, гантелі, дощечки для плавання)
 • Заняття триває 50 хвилин

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

 • Площа 500 м2
 • Обладнання залу:
  • бігові доріжки
  • велотренажери
  • орбітреки
  • грузо-блочниі тренажери
  • тренажери з вільною вагою
  • гантельный ряд вагою від 1 до 60 кг.
 • Світлий та просторий, із сучасною системою кондиціювання
 • Телевізори з великими екранами
 • Досвідчені інструктори — ознайомлять Вас з обладнанням залу, дадуть відповіді на питання, розроблять программу індивідуальних тренувань, дадуть поради щодо оптимального спортивного режиму

Тренуйтесь заради здоров’я, отримуйте задоволення та гордіться собою!


ФІТНЕС ЗАЛИ

 • 2 зали
 • просторі, зручні, світлі, свіжі
 • обладнані інвентарем для занять будь-якого виду аеробіки, пілатесу, йоги
 • одне заняття триває 60 хвилин

Який напрямок обрати для себе?

DANCE — танцювальна аеробіка (фанк, сіті-джем, хіп-хоп, латина, джаз-модерн та ін.) Обирайте близький Вам музичний напрямок і насолоджуйтесь музикою, танцем, спілкуванням.

STEP — заняття середньої інтенсивності на степплатформах REEBOK. В тренуваннях використовуються базові вправи, танцювальні елементи (степ-денс), силові вправи з гантелями і бодібарами (степ-памп). Степ-аеробіка чудово покращує форму тіла, особливо гомілок, стегон і сідниць.

КІВО, СOMBAT, КИК-аеробіка, БОКС-аеробіка — комплексні програми тренувань, в основу яких взято безпечні, але ефективні рухи: удари руками і ногами, запозичені із східних одноборств (карате, бокса, кікбоксинга). Займаючтсь за цими програмами, Ви розвиваєте витривалість серцево-судинної системи, силу м'язів, гнучкість, рівновагу, координацію, тренуєте дихальну систему. Важливим моментом цих занять є тренування не лише тіла але й духу.

PUMP — кращі тренування для підтримки м'язового тонусу, які гарно навантажують усі групи м'язів. Для проведення тренувань використовують Body Bar (бодібар — гімнастична палка вагою 6 кг).

GO-GO — танець-імпровізація, танцювальний клубний стиль. Живі, енергійні та сексуальні рухи для модних, стильних та красивих дівчат, що бажають виділитись. На таких заняттях Ви навчитесь розрізняти танцювальні стилі, гарно та пластично рухатись, відчувати ритм музики, імпровізувати.

СТРИП-ПЛАСТИКА — цікавий клас для тих, хто хоче навчитись повністю володіти своїм тілом, пластично та красиво рухатись, почуватися впевнено. Ви легко розпрощаєтесь з зайвими калоріями, відпочинете морально.

СТРИП СТРЕЙЧІНГ — класс для розвивання грації. На заняттях виконуються хореографічні елементи і вправи на розтягування м’язів. М'язи стають більш еластичними, а суглоби рухливішими.

PORT DE BRAS — сучасне направлення в оздоровчій системі. Гармонійне поєднання классичної хореографії з основами Пілатесу. Вы помітите як змінюється тіло: струнка постава, підтягнуті м'язи, відчуття молодості та енергічності.

ГІМНАСТИКА ЙОГІВ — технологія нового покоління.Спеціальний підбір технік, дозволяє вирішити багато реальних індивідуальних питань, що стосуються тіла, свідомості, психіки. Всі техніки, що входять в структуру занять, спрямовані на укріплення імунітету, оздоровлення м’язово-сухожилкового апарату, вирівнювання хребта.

ПІЛАТЕС — система занять різних рівнів складності. Розвиває силу, гнучкість м'язів, баланс. Вправи пілатесe швидко знімають напруження з хребта, покращують поставу.

САМООБОРОНА — заняття не лише для справжніх чоловіків, але для сучасних дівчат. Результат — чудова фізична форма, спритність та впевненість у собі.

Який напрамок обрати для дитини?

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ КЛАС— для дітей з 5 років. Направлення:

 1. основи класичної хореографії
 2. бальні танці
 3. латиноамериканські танці
 4. тіктоніх
 5. хіп-хоп

САМООБОРОНА — для хлопчиків шкільного віку

ДИТЯЧА АЕРОБІКА — для дітей з 10 років

ТХЕКВОНДО — діти від 5 до 14 років. Є ранкові групи для дітей, що навчаються у другу зміну.

Заняття триває 50-60 хвилин відповідно розкладу.

Наше опитування

Піклуючись про своє здоров'я, Ви відвідуєте

 

 

 

 

 

 


  Результати

Фітнес Програми

DANCE

Танцювальна аеробіка (фанк, сіті-джем, хіп-хоп, латина, джаз-модерн та ін) - обираєте близька вам музичний напрям і вбиваєте відразу трьох зайців: насолоджуєтеся музикою, танцями і спілкуванням ...

ZUMBA

Zumba - найпопулярніша в світі танцювальна фітнес програма з використанням латиноамериканських та інших світових ритмів і рухів. Захоплююче та динамічне тренування в якому використовуються основні принципи аеробного, інтервального та силового тренування, дарує атмосферу свята та сприяє укріпленню сердцево-судинної системи, зпалюванню максимальної кількості калорій та підтримці загального тонусу м'язів.

STEP

Заняття середньої інтенсивності на степплатформах REEBOK. Крім базових вправ, використовуються як танцювальні рухи (степ-денс), так і силові вправи з гантелями та бодібарами (степ-памп). Степ-аеробіка чудово поліпшує форму тіла, особливо гомілок, стегон і сідниць.

КІВО, СOMBAT, КІК

Aеробіка, Бокс-аеробіка - комплексні програми тренувань, в основу яких взято безпечні але ефективні руху - удари руками і ногами, запозичені зі східних єдиноборств: карате, боксу, кікбоксингу.

PUMP

Краще тренування для підтримки м'язового тонусу, яке добре навантажує великі групи м'язів. Для проведення тренувань використовуються бодібари (спеціальні палиці вагою 6 кг).

GO-GO

Танець-імпровізація, танцювальний клубний стиль. Живі, енергійні і сексуальні рухи для модних, стильних і красивих дівчат, охочих виділитися. На таких заняттях Ви навчитесь розрізняти танцювальні стилі, красиво і пластично рухатись, відчувати ритм музики, імпровізувати.

Стріп-пластика

Цікавий клас для тих, хто хоче навчитися повністю володіти своїм тілом, пластично і красиво рухатися, відчувати себе впевнено. Разом з тим ви розпрощалися з зайвими калоріями, відпочинете морально, здійсніть Ваші настрій і бажання в реальність.

Стріп-стретчинг

Розвиває грацію кішки. На заняттях виконуються хореографічні елементи і вправи на розтягування м'язів. У м'язах поліпшується кровообіг, вони стають більш еластичними, суглоби мають велику рухливість.

PORT DE BRAS

Сучасний напрямок в оздоровчій системі. Гармонійне поєднання рухів класичної хореографії з основами Пілатеса зроблять Ваше тіло граціозним, струнким і допоможуть зберегти відчуття молодості на довгі роки.

ГІМНАСТИКА ЙОГІВ


Гімнастика йогів - йе система практичних дій направлена на комунікацію, взаємодію свідомості з тілом, покращенню працездатності та оптимізації усіх органів і систем.

Пілатес

Система занять різних рівнів складності розвиває силу, гнучкість м'язових груп, що стабілізують наше тіло. Виконання спеціально підібраних вправ дає можливість максимально швидко знімати напругу з хребта і покращує поставу. Пілатес дозволяє з'єднати разом: розум, тіло та дихання.

Фото Огляд

Басейн «Каліпсо»

4 доріжки довжиною 25м. Дві доріжки глибиною 1м 60см, дві доріжки - 1м 40см.

Новітня система очистки води - 100% без хлору на іонах срібла та міді (кварцування та ультрафіолет), кондиціонування, підлога з підігрівом, енергозберігаючі вікна. 

Зали для фітнесу

Два зали для занять оздоровчими видами фітнесу.
Просторі та зручні зали нашого спортивного комплексу обладнані всім необхідним інвентарем для проведення занять з будь-якого виду аеробіки, пілатесу та йоги.

Тренажерний зал

Сучасний тренажерний зал площею 500 кв.м. У просторому залі вас чекають кардіотренажери: бігові доріжки, велотренажери, орбітреки.
Тренуйтеся заради здоров'я, отримуйте задоволення і будьте горді за себе!